AVALEHT

::: GALERII :::

::: REKLAAM :::
::: REKLAAM :::
::: REKLAAM :::

 

Meie üritused

Plaanis on ka korraldada 1-2 korda aastas kokkusaamist Tallinnas ja mujal Eestis. Neil õhtutel soovime saada üksteisega tuttavaks, jagada kogemusi, vaadata slaide ja fotosid ja olla osaduses. Kui sa tead mõnda head kohta, kus koguneda (võimalusel tasuta) siis anna teada.

Plaan on väike mõte teha suviti meie suveväljasõit, 2 päevane väljasõit kuhugi Eestimaa kaunisse kohta. Matkata või veeta koos aega ja õppides pildistama üheskoos. Esimene suvekokkutulek saab toimuma Kuressaares!

Samuti on plaan teha hooajaliselt selliseid vabapäeva väljasõite loodusesse jm. Matkata või veeta koos aega ja õppides pildistama üheskoos. Ettepanekud ja ideed on teretulnud emailile: foto (ätt) usk.ee

Ürituste toimumise kohta saadame info Kristlik Fotosõprade Klubi E-mail listile ja paneme info üles foorumisse.

Kuidas saada KLUBI liikmeks? Lisainfo liikmeks saamise kohta: loe lisaMis tulekul?

Plaanis on siis igal aastal teha paar fotopäeva ja väljasõitu. Ootame meie liikmetelt ideid ja mõtteid, mida võiks koos teha ja kuhu minna. Seni on välja pakutud ühine fotopäev x maakonna kirikuid pildistama, väljasõit loodusesse ... Lähim info Facebooki grupis Kristlastest Fotosõbrad.

Selleks et ürituste kohta lisa lugeda, pead sa liituma meie poolkinnises Facebook grupis: Kristlastest Fotosõbrad. Registreerimine on 2 etapiga, saada andmed siit ja registreeri ennast siin ning liitu Facebook grupiga Kristlastest Fotosõbrad. Peale administraatori kinnitust saad sa juurdepääsu ehk õigused pilte üles laadida galeriis.


Foto.usk.ee - Kristlastest Fotosõbrad © 2007 Kõik Õigused Kaitstud - Christian Photographer Fellowship CopyRight - Kõik pildid selles galeriis on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud.
Veebilahendus GifStudio - Kodulehe majutus KristlikMeedia Spämmimootoritele No spam

 

Zone Counter
AVALEHT