AVALEHT

::: GALERII :::

::: REKLAAM :::
::: REKLAAM :::
::: REKLAAM :::

 

Missioon 

Fotograafia on imeline vahend, et jäädvustada hetke, mis on Jumala kingitus. Fotograafia on luup, millega tuua välja Jumala loomingust asju, mida argielu soovib matta ja tuhmistada. Fotograafia aitab fokuseerida ja näha selgemalt elu, asju ja sündmusi meie ümber.
 

Kristlik Fotosõprade Klubi uus nimi Kristlastest Fotosõbrad loomismõte peale seda, kui puutusin kokku internetis sarnaste kristlike osadustega välismaal. Kuna füüsiliselt oleks sellise üle-eestilise klubi loomine meie oludes raskevõitu, tuligi idee luua interneti keskkond. Interneti juurdepääs on lihtne sõltumata ajast ja kohast.

Soovime oma kodulehele luua keskkonna, kus kristlastest fotosõbrad saavad omavahel suhelda. Plaane on mitmeid ja osad asjad juba vaikselt susisevad. Tänaseks on üleval meie uus koduleht ja galeriimootor.

Plaanis on ka korraldada 1 korda aastas kokkutulekuid Tallinnas ja mujal Eestis. Neil õhtutel soovime saada üksteisega tuttavaks, jagada kogemusi, vaadata slaide ja fotosid ja olla osaduses. Samuti teha ühist väljasõitu mõnele üritusele või hooajalist väljasõitu loodusesse.

Tänast hetke hinnates ja jäädvustada püüdes …

Antti Loodus
üks eestvedaja ja
KristlikMeedia projektijuht

Kristlastest Fotosõbrad

Meie vana koduleht siin

Foto.usk.ee - Kristlastest Fotosõbrad © 2007 Kõik Õigused Kaitstud - Christian Photographer Fellowship CopyRight - Kõik pildid selles galeriis on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud.
Veebilahendus GifStudio - Kodulehe majutus KristlikMeedia Spämmimootoritele No spam

 

Zone Counter
AVALEHT