AVALEHT

::: GALERII :::

::: REKLAAM :::
::: REKLAAM :::
::: REKLAAM :::

 

Liikmed

Kristlastest Fotosõbrad ühendab kristlastest fotograafia vastu huvi tundvaid kristlasi. Meile meeldib pildistada ja me oleme kristlased! Esialgu on rõhk suunatud internetipõhisele keskkonnale st. meie kodulehel toimuv, internetipõhine suhtlus (pildigalerii – hindamine - kommentaarid, foorum, jms).

Plaanis on korraldada üritusi ja kokkutulekuid Tallinnas ja mujal Eestis. Neil õhtutel soovime saada üksteisega tuttavaks, jagada kogemusi, vaadata slaide ja fotosid ja olla osaduses. Kui sa tead mõnda head kohta, kus koguneda (võimalusel tasuta) siis anna teada.

Liikmeksolemine ei KOHUSTA sind milleski, tegemist on vabatahtliku nö. kristliku osadusega - kommuuniga, kus liikmetelt infot kogutakse vaid usalduse mõttes, et me teaks kes sa oled ja meil on usaldus sinu suhtes, et sa ei ole mitte anonüümne lollitaja vms.

Avatud on meie Kristlastest Fotosõprade liikmete online vastuvõtt ehk registreerimine. Selleks sul tuleb esmalt saata registreerimise avaldus ehk liikmetaotlus.

Liikmeks olemine annab õiguse:

1) lisada meie kodulehele galeriisse fotosid, neid hinnata ja kommenteerida 2) osaleda meie poolkinnises Facebook keskkonnas 3) osaleda meie kokkutulekutel (mis vaid liikmetele) jms.

Kuidas saada KLUBI liikmeks?

Soovid saada meie klubi liikmeks? Selleks on vaja täita 4 tingimust:

  • Sa oled kristlane, käid aktiivselt koguduses
  • Sind huvitab fotograafia
  • Sul on fotoaparaat (või plaan see soetada)
  • Sul on võimalus käia internetis

Liitumise protseduur on järgmine:

1. Saada meile oma andmed: siit Täida nõutud vorm ja vajuta saada!

2. Mine registreeri galeriis ennast kasutajaks (valides kasutajanimeks Eesnimi.Perenimi) ning seejärel mingi aja jooksul antakse sulle õigused piltide üleslaadimiseks + juurdepääs meie kinnises foorumis.

KLUBIL on Facebook grupis: Kristlastest Fotosõbrad ka infosein ja ürituste tahvel, mille kaudu on võimalik edastada kõiki liikmeid puudutavat infot.

Teretulemast kristlastest fotosõprade perre!

Foto.usk.ee - Kristlastest Fotosõbrad © 2007 Kõik Õigused Kaitstud - Christian Photographer Fellowship CopyRight - Kõik pildid selles galeriis on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud.
Veebilahendus GifStudio - Kodulehe majutus KristlikMeedia Spämmimootoritele No spam

 

Zone Counter
AVALEHT