AVALEHT

::: GALERII :::

::: REKLAAM :::
::: REKLAAM :::
::: REKLAAM :::

 

Foorum

Kõigil liitunud liikmetel on võimalus osaleda meie Kristlastest Fotosõprade Facebook grupis - aruteludes. Tänaseks on meie foorum siis üle viidud poolkinnisesse Facebook gruppi nimega Kristlastest Fotosõbrad.

Meie liikmetele mõeldud fsuhtluskeskkond Facebookis on lihtsalt on tänaseks avatud ka huvilistele. Ühtalsi on see meie liikmete suhtluskeskkond, pildid, viited, videod, üritused ja kontaktid jms.

Põhjuseid on mitmeid:

  • Soovime omale rahulikku nurgakest (mitteanonüümset ja usaldusväärset fototeemalist suhtluskeskkonda)
  • Registreerimisevaba foorumi süsteem (olles juba Facebooki kasutaja on imelihtne liituda)
  • Koht kus usaldatakse ja jagatakse ning ollakse heatathtlikud ning sõbralikud! Paljudel on anonüümsest õelusest.

TEADE!  Kristlastest Fotosõbrad kolisid oma kasutajatele mõeldud suhtluskeskonnaga (foorum, uudised, viited, videod, üritused) Facebook keskkonda. See oli parim valik võimalikest. Palume meie liikmetel aga ka uutel huvilistel luua endale Facebook konto ja liituda meie grupiga! Facebook grupp: Kristlastest Fotosõbrad. NB! Meie galeriis piltide üleslaadimise eelduseks pead olema meie osaduse või "klubiga" liitunud. Loe sellest lisa siit.

Foto.usk.ee - Kristlastest Fotosõbrad © 2007 Kõik Õigused Kaitstud - Christian Photographer Fellowship CopyRight - Kõik pildid selles galeriis on autorikaitse objektid ja nende mistahes vormis kasutamine/levitamine ilma autori otsese loata on keelatud.
Veebilahendus GifStudio - Kodulehe majutus KristlikMeedia Spämmimootoritele No spam

 

Zone Counter
AVALEHT